Referencje

Realizowane przez Pana Grzegorza Dobosza zajęcia dla pracowników prowadzone są w sposób ciekawy, różnorodny i przystępny. Atmosfera na zajęciach sprzyja konwersacjom i komunikowaniu się w języku angielskim, dzięki czemu odczuwalny jest szybki postęp w nauce. Tłumaczenia wykonywane są terminowo i profesjonalnie.

Mariola Kośmider

Dyrektor, PCUZ - ZOZ S.A.

Polecam Pana Grzegorza Dobosza jako sumiennego i rzetelnego tłumacza języka angielskiego. Wykonywane tłumaczenia są zawsze na wysokim poziomie i przekazywane terminowo, niezależnie od ich dziedziny i rodzaju, co sprawia, że DG Consulting Grzegorz Dobosz jest wiarygodnym i cennym partnerem.

Marzena Czapaluk

CFO, eobuwie.pl S.A.

Pan Grzegorz Dobosz każde zadanie wykonuje z widocznym zaangażowaniem i pełnym profesjonalizmem. Doskonale radzi sobie pod presją czasu i z tłumaczeniami wymagającymi specjalistycznej wiedzy. Prowadzone przez niego zajęcia w krótkim czasie podnoszą umiejętności swobodnego posługiwania się językiem angielskim.

Marek Tramś

Starosta Polkowicki, Starostwo Powiatowe

Firma Luxury Products współpracuje z Panem Grzegorzem Doboszem od 2016 roku. Jest to bardzo doświadczony i sprawdzony tłumacz języka Angielskiego, który ma szeroką wiedzę z tego zakresu. Polecam Pana Grzegorza jako sprawdzonego partnera we wszelkich tłumaczeniach, nawet tych najtrudniejszych.

Michał Cylwik

Luxury Products

Zajęcia są łatwe, lekkie i przyjemne a lektor w sposób bardzo przystępny wprowadza w kolejne etapy nauki języka. Reszta zależy już od samego “kursanta”, który będąc systematycznym nie możliwości nie nauczenia się języka angielskiego :] Artur Kramarczyk

Starszy Inspektor BHP, Inspektor Ochrony Przeciwpożarowej, CCC S.A

English is EASY!
Zajęcia z Panem Grzegorzem to czysta przyjemność! Rewelacyjne podejście, ogrom wiedzy i pełen profesjonalizm.

 

Kamila Grzech

Specjalista ds. Transportu, CCC S.A.

Bardzo rzadko wystawiam opinie, jednakże sposób oraz jakość prowadzonych przez Pana Grzegorza zajęć, nie pozwala mi nie napisać kilku pozytywnych słów – jeżeli rzeczywiście chcesz rozpocząć przygodę z językiem angielskim  to – to jest właśnie to miejsce – jeżeli już rozpoczniesz,  nigdy już nie będziesz chciał zrezygnować.

Brygida Staszewska

Kierownik Działu Kadr i Płac, CCC S.A.

Dzięki Panu Grzegorzowi przełamałam się do języka angielskiego. Zajęcia prowadzone są w bardzo fajny sposób-bez stresu i niepotrzebnego napięcia, co znacząco pozytywnie wpływa na atmosferę w grupie ☺ Lektor jest bardzo wyrozumiały i zawsze wspiera w potrzebie. Jest bardzo wymagający co przekłada się na naszą naukę.

Karolina Sitnicka

Młodszy specjalista ds. Transportu, CCC S.A.

Pan Grzegorz jest bardzo komunikatywną i sympatyczną osobą. Swoją postawą zachęca do aktywnego uczestniczenia w zajęciach języka angielskiego, pomimo porannych godzin. Na jego zajęciach nie można się nudzić, każda lekcja wygląda inaczej, realizuje program związany z biznesem w firmie oraz słownictwo związane z pracą w każdym dziale.Zajęcia Pana Grzegorza prowadzone są w sposób interesujący i z humorem. Ponadto Pan Grzegorz jest osobą punktualną i pozytywnie nastawioną do świata i ludzi. Uczestniczenie w jego zajęciach jest dla mnie prawdziwą przyjemnością.

Zajęcia prowadzone przez Pana Grzegorza otworzyły mi nowe spojrzenie na naukę języka . Ćwiczenia są bardzo zróżnicowane dzięki czemu nie ma czasu na nudę. Pan Grzegorz oprócz ciekawych zajęć zadaje również  zadania domowe. Prowadzący kładzie nacisk na praktyczne wykorzystanie języka angielskiego, oraz dobiera materiały dydaktyczne do grupy. Co zresztą mi się  bardzo podoba.

Z całą pewnością nauka języka wymaga wiele samodzielnej pracy, jednakże odpowiednio motywujący i uczący lektor jest istotnym elementem końcowego sukcesu.

Anna Bocian

specjalista ds. oceny jakości i reklamacji obuwia, CCC S.A.

Na podstawie dotychczasowych doświadczeń z językiem angielskim z pełnym przekonaniem mogę polecić lektora Grzegorza Dobosza . Zajęcia odbywają się rzetelnie i bardzo profesjonalnie – nie ma czasu na nudę. Niewątpliwie przełożyło się to na osiągnięcie zadowalających rezultatów znajomości języka angielskiego – którego używam na co dzień w swojej pracy.
Z pełnym przekonaniem polecam zajęcia z lektorem Grzegorzem Doboszem wszystkim , którzy chcą podnieść swój poziom języka angielskiego na naprawdę wysoki.

Tomasz Wasilewski

Specjalista ds. Transportu, CCC S.A.

Pan Grzegorz – posiada umiejętność uczenia, w mojej ocenie, cecha niezmiernie istotna. W sposób bardzo przystępny przekazuje informacje o „nieskomplikowanej” 😉 angielskiej gramatyce.
Swoją postawą, otwartością oraz oryginalnością zachęca do nauki języka angielskiego.
Krótko mówiąc – bardzo dobry czas dający efekty – GORĄCO POLECAM.

Edyta Szymczak

Kierownik Działu Importu i Eksportu, CCC S.A.

W pracy jako tłumacz dla zespołu Fun Factory

Dotychczasowi klienci